Girişimcilik Maratonu 2024 Ödül Töreni

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark iş birliğiyle düzenlenen ve 3 gün süresince zorlu bir iş fikri yarışmasına sahne olan Girişimcilik Maratonu 2024, gerçekleştirilen ödül töreni ile sona erdi.

Katılımcılar ve Açılış Konuşmaları

Katılımcılar ve Açılış Konuşmaları

Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa; Düzce Üniversitesi Rektörü ve Düzce Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nedim Sözbir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Öztürk, Düzce Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Resul Kara, sanayiciler, davetli konuklar ile Düzce Üniversitesi öğretim üyeleri, mentörler ve öğrenciler katıldı.

Açılış Konuşmaları ve Değerlendirmeler

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Düzce Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Resul Kara, genç girişimcilerin bir araya gelerek yenilikçi ürünler geliştirmesinin önemine vurgu yaptı. Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir ise katılımcıların kazandığı deneyim ve gelecekleri için edindikleri donanımlara dikkat çekti.

Ödül Töreni ve Plaket Takdimi

Ödül töreninde, etkinliğe destek olan kurumlara, eğitmenlere ve kişilere plaketler sunuldu. Finale kalan 15 takımın sunumları jüri tarafından değerlendirildi ve ödüller sahiplerini buldu.

Ödül Kazananlar ve Gelecek İçin Yolculuk

Jüri değerlendirmesi sonucunda; Mülaim fikri birinci olarak 75.000 TL ödülün sahibi oldu. Jamrone fikri 50.000 TL ile ikincilik ödülü kazanırken, Ayas fikri ise 3. lük derecesiyle 25.000 TL ödüle layık görüldü. Ödül kazanan takımlar, iş fikirlerini hayata geçirme fırsatı bulacaklar.

Girişimcilik Maratonu 2024 Ödül Töreni

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!