Geyve Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

featured

Geyve Belediyesi, ilçe merkezindeki mahallelerde vatandaşların güvenli ve konforlu ulaşımını sağlamak amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Belirlenen program dahilinde altyapı firmalarıyla koordineli bir şekilde yürütülen çalışmalar, trafik güvenliğini artırmakla kalmayıp aynı zamanda ilçe merkezini günümüze yakışır hale getirmeyi hedefliyor.

Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız, yol yapım çalışmalarını mahalle muhtarları ile birlikte inceleyerek yetkililerden bilgi alıyor. Başkan Yıldız, “Parke taş yapımında İnciksuyu Mahallemizde başlamıştık. İnciksuyu Mahallesinde 2 sokağımız tamamlandı. Şimdi Gazi Süleyman Paşa Mahallemizde parke taş yapımına başladık. Çalışmalara devam eden sokaklarımızda ekiplerimizle bir araya gelerek muhtarlarımız ile birlikte taş işçiliği yapıyoruz. Geyvemizde parke taşı işlenmemiş, asfaltı yapılmamış yol kalmayana kadar çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Geyve Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!