Gelin 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Hançer ile Cihan Arasındaki Buzlar Eriyor

featured

Gelin’de, Cihan’ın Hançer’e karşı sert ve soğuk tavırları, yerini sahiplenici ve sevgi dolu tavırlara bırakmaya başlar. Mukadder Hanım’ın Hançer’e hakareti sonrası Cihan’ın annesine tavrı, Hançer’e aşık olduğunun bir göstergesi mi? Hançer ile Cihan arasındaki buzlar erimeye devam ediyor. Mukadder Hanım, Hançer’e ağır hakaretler eder hatta el bile kaldırır. Bunu gören Cihan, annesinin karşısına dikilerek Hançer’e sahip çıkar. Hançer, Cihan’ın tavırlarına çok şaşırır ama içten içe de hoşuna gider.

Gelin Dizisi Tanıtımı

Gelin Dizisi Tanıtımı

Aileleri için bir araya gelen Cihan ile Hançer’in sürprizlerle dolu öyküsü “Gelin” her Cumartesi Pazar 19:00’da Kanal 7 ekranlarında. Zengin ve soylu Develioğlu ailesinin yaşadıkları konakta kara bulutlar dolaşmaktadır. Bu köklü ailenin soyunun devam etmesi, Cihan Develioğlu’nun doğacak olan erkek çocuğuna bağlıdır ancak Cihan, eşinden dolayı çocuk sahibi olamamıştır.

GELİN DİZİSİ 24. BÖLÜM FRAGMANI

Aileleri için bir araya gelen Cihan ile Hançer’in sürprizlerle dolu öyküsü “Gelin” her Cumartesi Pazar 19:00’da Kanal 7 ekranlarında.

GELİN DİZİSİ KONUSU

Kendisini bir anda hayallerinden başka bir dünyada bulan Hançer ve soyadının ağırlığı karşısında ezilen Cihan’ın yalan ve ihtirasla yoğurulan hikayesi Gelin ile ekrandaki ekrana geliyor. Cihan’ın eşi Beyza’ya tehlikeli bir teklifle giden anne Mukadder Develioğlu, oğlundan boşanmasını ister. Tek amacı erkek torun sahibi olmak olan Mukadder Develioğlu, oğlunun çocuk sahibi olduktan sonra tekrar Beyza ile evleneceğinin sözünü verir.

  • Gelin, 24. bölümüyle 19 Mayıs Pazar günü saat 19.00’da Kanal 7 ekranlarında.
  • Aileleri için bir araya gelen Cihan ile Hançer’in sürprizlerle dolu öyküsü “Gelin” her Cumartesi Pazar 19:00’da Kanal 7 ekranlarında.

Gelin 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Hançer ile Cihan Arasındaki Buzlar Eriyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!