Fenomen Çiftler Soruşturması: Neslim ve İnanç Güngen Çifti Gözaltına Alındı!

featured

Geçtiğimiz yıl adını kara para aklama suçlamalarıyla duyduğumuz Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin hikayesi, yeni bir boyut kazandı. Bu kez, güzellik merkezi sahibi olan Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen çifti, fenomenler soruşturmasının merkezinde yer aldı. Geçtiğimiz aylarda Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında çiftin mal varlıklarına tedbir konulmuştu.

Bu sabahın erken saatlerinde ise emniyet güçleri tarafından gerçekleştirilen operasyonla Neslim ve İnanç Güngen çifti gözaltına alındı. İfadeleri alınmak üzere İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen çiftin, konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Neslim Güngen’in, geçtiğimiz aylarda el konulan mal varlıklarına ilişkin olarak yaptığı, ”Dilan Polat’ı sektöre ben soktum.” açıklaması da dikkatleri üzerine çekmişti. Bu açıklama, fenomenler soruşturmasının gizemli dünyasına yeni bir bakış açısı kazandırdı.

Fenomen Çift Gözaltına Alındı
Neslim Güngen Eşi İnanç Güngen ile birlikte
  • Fenomen çiftlerin yaşadığı bu olay, sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı.
  • İddiaların ardı arkası kesilmeyen fenomenler soruşturması, kamuoyunda merak konusu olmaya devam ediyor.

Fenomen Çiftler Soruşturması: Neslim ve İnanç Güngen Çifti Gözaltına Alındı!
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!