Engelliler Haftası Etkinliği Karabük Üniversitesi’nde Kutlandı

featured

Karabük Üniversitesi Engelliler Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi, 10-16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Engelliler Haftası kapsamında özel bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’ı ziyaret eden merkez yetkilileri, engellilerin eğitim ve sosyal hayata katılımlarını artırmak adına yapılan çalışmaları paylaştı.

Rektör Kırışık Desteklerini Belirtti

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Kırışık, engelli bireylerin üniversite ortamında daha aktif olmaları için yapılan çalışmaları desteklediğini belirtti. Toplumda önemli bir yeri olan engellilerin karşılaştığı zorlukların azaltılması amacıyla üniversitenin sağladığı desteğin süreceğini vurguladı.

Engellilerin Topluma Entegrasyonu İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Engellilerin Topluma Entegrasyonu İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Müdür Öğr. Gör. Dr. İsa Özkan, Engelliler Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin engelli bireylere sunduğu eğitim ve destek hizmetlerini detaylı bir şekilde Rektör Kırışık’a aktardı. Engellilerin toplumla bütünleşmesi ve potansiyellerini en üst düzeyde kullanmaları için yapılan çalışmaların önemine vurgu yaparak, Rektör Kırışık’a desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Engelliler Haftası Etkinliği Karabük Üniversitesi’nde Kutlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!