Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya ile Müzik Evinde’de Bu Hafta

featured

Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya ile Müzik Evinde, Dream Türk TV’nin sevilen programı olarak her hafta farklı konukları ağırlıyor. Bu hafta programın konukları şarkıcı ve oyuncu Keremcem ile güzel oyuncu Deniz Bolışık oldu.

Keremcem’in 20 Yıllık Kariyeri

Kariyerinde 20 yılı geride bırakan Keremcem, geçmiş yıllara bakarak “20 yıl olduğunu bu sene fark ettim. Evde kasetim bile var” diyor. Kendi eski dizilerini izlerken “O dönem gerçekten çok yakışıklıymışım” yorumunu yapan Keremcem, eski günlerine nostaljik bir bakış atıyor.

Keremcem’in Karakterinden Bahsettiği Anı

Keremcem, rol aldığı bir projedeki küfürlü karakteriyle set ekibini şaşırtarak herkesi güldürmüş. “Küfürbaz bir insan değilim ama bir projede öyle bir karakteri oynadım. Set ekibinden özür dileyerek rolümü yaptım. Günün sonunda ekip abi sende ne çabuk alıştın demeye başladı” diyerek setteki komik anısını paylaşıyor.

Keremcem’in Özel Hayatı ve Tercihleri

Özel hayatında da beyefendi kişiliğiyle dikkat çeken Keremcem, “Özgürlüğüne düşkün ve kendi hayatı olan kadınlar beni cezbediyor. Bütün hayatı birbirine geçmiş çiftler bence hoş değil” şeklinde tercihlerini paylaşıyor.

Deniz Bolışık’tan Dijital Platform Yorumu

Güzel oyuncu Deniz Bolışık, dijital platformların artmasıyla sektöre renk geldiğini belirterek, “Ulusala ve dijitale iş yapmak çok farklı. Dijitalin sektöre güzel bir katkısı var. O zaman daha güzel ve dönüşümlü işler, hikayeler ortaya çıkıyor. Çalışma şartları da güzelleşiyor” şeklinde görüşlerini dile getiriyor.

Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya ile Müzik Evinde her Cumartesi saat 21:00’da Dream Türk TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Kaynak: BYZHA

Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya ile Müzik Evinde’de Bu Hafta

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!