Düzce’ye 300 Milyonluk Enerji Yatırımı Yapılacak

featured

Düzce ilinde elektrik altyapısının güçlendirilmesi amacıyla 300 milyon liralık bir enerji yatırımı gerçekleştirilecek. AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar ile yaptığı görüşmede bu konuyu ele aldı.

Ercan Öztürk, “Bakanımızla gerçekleştirdiğimiz verimli görüşmede, Düzce’nin enerji altyapısının güçlendirilmesi için yapılacak yatırımları değerlendirdik. Şehrimizin ihtiyaçlarıyla ilgili taleplerimizi ilettik. Bakanımızın destekleri ve ilgisi için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Düzce'ye 300 Milyonluk Enerji Yatırımı Yapılacak

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu da konuyla ilgili olarak şunları ifade etti: “Düzce’nin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Milletvekillerimizin girişimleri sonucunda SEDAŞ’a 300 milyon TL bütçe ayrılarak yetersiz trafoların değiştirilmesi ve hatların yenilenmesi sağlanacak. Bu yatırımın Düzce’ye ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.”

Düzce’ye 300 Milyonluk Enerji Yatırımı Yapılacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!