Düzce’nin Duraklar Köyünde Yeni Aile Sağlığı Merkezi Açıldı

featured

Düzce’nin Duraklar köyünde, Sağlık Bakanlığı tarafından tamamlanan yeni aile sağlığı merkezinin açılışı gerçekleştirildi. Aile sağlığı merkezi, 3 doktorlu olarak hizmet vermeye başladı. Açılış törenine Vali Selçuk Aslan, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz, protokol üyeleri ve köy sakinleri katıldılar.

Vali Selçuk Aslan, sağlık yatırımlarının devam ettiğini belirterek, “Duraklar köyünde yeni aile sağlığı merkezimizi hizmete açıyoruz. Bu merkez, 3 aile hekimliği birimine sahip olacak şekilde tasarlandı. Düzce’de birçok sağlık yatırımı hizmete girdi ve yeni projeler de devam ediyor. Sağlık alanındaki yatırımlarımız kararlılıkla sürüyor.” dedi.

Düzce'nin Duraklar Köyünde Yeni Aile Sağlığı Merkezi Açıldı

Milletvekili Ayşe Keşir ise, “Sağlık yatırımlarımız artarak devam ediyor. İnşaatı devam eden diğer tesislerin de açılışlarında bir araya geleceğiz. Aile sağlığı merkezinin köyümüze ve çevresine hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Düzce'nin Duraklar Köyünde Yeni Aile Sağlığı Merkezi Açıldı

Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz da Duraklar aile sağlığı merkezinin eski binada hizmet verdiğini belirterek, “Sağlık Bakanlığımızın desteğiyle Duraklar köyünde daha modern ve kullanışlı bir bina inşa ettik. Düzce genelinde 8 noktada inşaatlarımız devam ediyor. Diğer projelerin de hayırlı açılışlarını yapabilmeyi umuyorum.” şeklinde konuştu.

Açılış konuşmalarının ardından, dualar eşliğinde Aile Sağlığı Merkezi resmen hizmete açıldı.

Düzce’nin Duraklar Köyünde Yeni Aile Sağlığı Merkezi Açıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!