Düzce’de Sandık Başına Giderken Akçakoca Sahilleri Tıklım Tıklım!

featured

Düzce’de sıcaklıkların 30 dereceyi aşmasıyla birlikte vatandaşlar serinlemek için Akçakoca sahillerine akın etti. Türkiye genelinde seçim heyecanı yaşanırken, Düzce’deki seçmenler oylarını kullandıktan sonra Karadeniz’in incisi Akçakoca’nın sahillerini tercih etti.

Akçakoca, Düzce’nin denize açılan kapısı olmasıyla biliniyor. Bu hafta sonu sıcak havanın etkisiyle birlikte sahiller adeta tıklım tıklım oldu. Vatandaşlar, hem sıcaktan uzaklaşmak hem de denizin keyfini çıkarmak için sahillere akın etti. Güneşin tadını çıkaranlar arasında çocuklar ve gençler özellikle dikkat çekti.

Düzce’de Sandık Başına Giderken Akçakoca Sahilleri Tıklım Tıklım!

Akçakoca sahillerindeki kalabalık, hem yerli halkın hem de şehir dışından gelen ziyaretçilerin ilgisini çekti. Denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkaranlar, hafta sonunu keyifli bir şekilde geçirdi. Güzel havanın tadını çıkarmak isteyenler, sahilde yürüyüş yaparak ve denize girerek serinledi.

Düzce’de Sandık Başına Giderken Akçakoca Sahilleri Tıklım Tıklım!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!