Düzce’de Engelliler Haftası Programı

featured

Engelliler Haftası kapsamında Düzce Üniversitesi Engelsiz Üniversite Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen program, üniversite mensuplarını bir araya getirdi.

Programa katılanlar arasında Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Genel Sekreter Nihat Yıldız ve Engelsiz Üniversite Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Hakan Özak bulunmaktaydı.

Engelliler Haftası etkinliğinde görüş ve önerilerin paylaşıldığı programda, Rektör Sözbir özellikle Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Fatma Çağla Demir’i tebrik etti. Fatma Çağla Demir, Trisome Games Antalya 2024’te Master 1 dalında Dünya Üçüncüsü olarak ülkemize ilk kez madalya kazanmış ve alanında en fazla milli sporcu unvanını elinde bulundurmaktadır.

Engelliler Haftası Programı

Bu başarısıyla engelleri aşan ve üniversitemizi gururlandıran Fatma Çağla Demir’i tebrik etmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Rektör Sözbir, engellilerin karşılaştığı zorluklara karşı daha duyarlı olunması gerektiğine vurgu yaptı.

Düzce’de Engelliler Haftası Programı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!