Düzce’de Çekilen ‘Sobe: Sakallı Bebek’ Filmi İlk Gösterim İçin Hazır

featured

Film Çekimleri Düzce’de Gerçekleşti

Film Çekimleri Düzce'de Gerçekleşti

Düzce, korku ve dram türündeki “Sobe: Sakallı Bebek” film çekimlerine ev sahipliği yaptı. Senaryosu Mustafa Miraç Kaya’ya ait olan ve yönetmenliğini de üstlendiği film, Gürcü Çiftlik Köyü, Efteni Gölü ve Gölyaka ilçesi gibi bölgelerde çekildi. Oyuncu kadrosunda ve teknik ekibinde ağırlıklı olarak Düzcelilerin bulunduğu film, Düzce Belediyesi’nin de destekleriyle 14 günde tamamlandı.

İlk Gösterim Düzce’de Olacak

İlk Gösterim Düzce'de Olacak

Filmin oyunculu ilk gösterimi 3 Mayıs Cuma günü Düzce’de gerçekleştirilecek. Başrol oyuncularından Taha Bakıcı, Düzce’nin doğal güzelliklerinin ve atmosferinin filmin başarısında önemli bir etkisi olduğunu belirtti. Gösterime tüm Düzceliler davetli.

Doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi ve kültürel zenginliği ile ‘saklı cennet’ olarak adlandırılan Düzce, sinema dünyasının da ilgisini çekiyor. Hem doğaseverlerin, hem tarih meraklılarının uğrak noktası olan Düzce, doğal film platosu olarak sinema filmlerine ev sahipliği yapıyor.

Senarist ve yönetmen Mustafa Miraç Kaya, Düzce’nin dokusunun kendilerine ilham verdiğini ve filmde bu atmosferi en iyi şekilde yansıtmaya çalıştıklarını belirtti. Film Türkiye’de sinemalarda gösterime girdikten sonra dijital platformlarda da izlenebilecek ve uluslararası platformlarda da yer alacak.

  • Filmin senaristi ve yönetmeni: Mustafa Miraç Kaya
  • Başrol oyuncusu: Taha Bakıcı
  • Çekim süresi: 14 gün
  • İlk gösterim tarihi: 3 Mayıs Cuma

Düzce’de Çekilen ‘Sobe: Sakallı Bebek’ Filmi İlk Gösterim İçin Hazır

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!