Düzce’de Aç Kalmış Tilki Dükkanı Ziyaret Etti

featured

Düzce’de aç kalan bir tilki, Japon pazarındaki bir işletmeye sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. İşletme sahibi Osman Durdu, tilkinin dükkanlarına girmesinin ardından yaşananları şu şekilde anlattı:

Düzce'de Aç Kalmış Tilki Dükkanı Ziyaret Etti

“İftar vaktinin ardından dükkanımızı açtık. Müşterilerle ilgilenirken, içeriye kedi girmiş zannettik. Ancak bir müşterimiz ‘İçeriye kedi girdi!’ diyince durumu fark ettik. Tilkiymiş! Sesimizi duyunca heyecanla dükkanımızdan kaçtı. Dükkanımıza girip yaklaşık 1-1.5 dakika dolaştı. Aç olabilir diye düşündük. Genellikle sokak hayvanlarına mama verdiğimiz için kediler ve köpekler sık sık ziyaretimize gelir, ama tilki bizim için bir ilk oldu.”

Düzce'de Aç Kalmış Tilki Dükkanı Ziyaret Etti

Tilkinin dükkan etrafında dolaşmasının ardından içeriye girdiği anlar ise işletmenin güvenlik kamerasına yansıdı. Tilkiyi dükkanlarında gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemezken, bu anlar kameraya yansıdı.

Düzce'de Aç Kalmış Tilki Dükkanı Ziyaret Etti

  • İşletme sahibi Osman Durdu’nun ifadesine göre tilki, iş yerlerine giren kediler ve köpeklerden farklı bir ziyaretçi olarak hafızalarda yerini aldı.

Düzce’de Aç Kalmış Tilki Dükkanı Ziyaret Etti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!