DÜZCE’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Çocuklar Koltukları Devraldı!

featured

DÜZCE(İHA) – Düzce’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, koltukları devralan çocuklar il koordinasyon toplantısında önemli kararlar aldı. Temsili olarak yönetimi üstlenen çocuklar, sıfır atık projesi kapsamında atıklardan oyuncak müzesi kurulması kararı aldılar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda koltuklar çocuklara devredildi. Düzce Valisi Selçuk Aslan da koltuğunu Elif Su Tanay’a devretti. Elif Su Tanay, temsili olarak devraldığı koltukta çocuklardan oluşan il koordinasyon toplantısını yönetti. Toplantı sonucunda “Atıklardan Oyuncak Müzesi” kurulması kararı alındı.

Vali Selçuk Aslan, atıklardan oyuncak müzesi kurma kararı hakkında şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan hanımefendi himayelerinde yürütülen Sıfır Atık Projesi çerçevesinde, bu kararı hayata geçirme sözümüzü veriyoruz. Heyecanla takipçisi olacağız.”

DÜZCE’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Çocuklar Koltukları Devraldı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!