Düzce Valisi Selçuk Aslan’dan Polis Teşkilatı’na Kutlama Mesajı

featured

Düzce Valisi Selçuk Aslan, Türk Polis Teşkilatı’nın 179. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Vali Aslan, polis teşkilatının geçmişten bugüne kadar şan ve şerefle dolu bir mirası temsil ettiğini belirterek şunları söyledi:

Vali Aslan: “Ülkemizin birlik ve beraberliğinin teminatı olan Türk Polis Teşkilatı’nın 179. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, toplumun huzur ve güvenliğine hayatlarını adamış kahraman emniyet mensuplarımızı gönülden kutluyorum. Polis teşkilatı, yalnızca kanunları tatbik etmekle kalmayıp aynı zamanda toplumsal nizamın da önemli bir parçasıdır. Toplumun huzur, sükun ve güvenliği için adeta bir kalkan gibi görev yapan polislerimiz, geçmişten bugüne kadar şan ve şerefle dolu bir mirası temsil etmektedirler. Teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde, polis teşkilatı da bu gelişmelere ayak uydurarak kendini sürekli olarak yenilemektedir. Bilgi ve iyi bir eğitimle donanmış polislerimiz, görevlerini en iyi şekilde yerine getirerek toplumun güvenini kazanmaktadır. Başta ilimiz olmak üzere ülkemizin daha huzurlu ve güvenli bir yer olması için özveriyle çalışan emniyet teşkilatımızın tüm mensuplarını tebrik ediyor, şehitlerimizi rahmetle anıyor ve gazilerimize sağlık ve mutluluklar diliyorum. Allah, tüm emniyet mensuplarımıza güç ve kuvvet versin.”

Düzce Valisi Selçuk Aslan’dan Polis Teşkilatı’na Kutlama Mesajı
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!