Düzce Valisi Selçuk Aslan İftar Programında İl Özel İdaresi Personeliyle Bir Araya Geldi

featured

Düzce Valisi Selçuk Aslan, İl Özel İdaresi’nde görev yapan personelle iftarda bir araya geldi. Vali Aslan, özel idare çalışanlarına yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

İftar Programına Kimler Katıldı?

İftar Programına Kimler Katıldı?

İftar programına İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen, İl Genel Meclisi Başkanı Fazlı Koç, İl Genel Meclisi Üyeleri ve İl Özel İdaresi personeli de katıldı.

Vali Aslan’ın Değerlendirmesi

Vali Aslan'ın Değerlendirmesi

Vali Aslan, İl Özel İdaresi personelinin gösterdiği özveriden ve başarıdan dolayı memnuniyetini dile getirerek, “Düzce İl Özel İdaresi, çalışanlarıyla, yönetimiyle ve meclisiyle uyumlu bir şekilde önemli hizmetler yapmaktadır. Bu başarının arkasında emeği geçen herkesi tebrik etmek istiyorum. Düzce, idare hukuk sisteminde en iyi illerden biri olarak öne çıkıyor. Personelin ve yönetimin ortak gayretiyle şehre önemli katkılar sağlanmıştır. Bizler de bu güzel şehri torunlarımıza daha da güzel bir şekilde miras bırakmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Düzce Valisi Selçuk Aslan İftar Programında İl Özel İdaresi Personeliyle Bir Araya Geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!