Düzce Üniversitesi’nden Öğrencilere Araştırma Projeleri Ödül Töreni

featured

Düzce Üniversitesi Araştırma Dekanlığı tarafından düzenlenen “2209 TÜBİTAK Öğrenci Araştırma Projeleri Ödül Töreni” Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Törende konuşan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, öğrenci projelerinin sorun çözme ve sanayiye hizmet sunma açısından büyük önem taşıdığını vurguladı.

Rektör Sözbir, 68 projeden 7’sinin 2209-B – Üniversite Öğrencileri Sanayiye Yönelik Araştırma Projeleri kapsamında destek aldığını belirterek, proje yürütücüsü öğrencileri ve akademik danışmanları tebrik etti. Sözbir, üniversitenin güçlü altyapısı ve yapıcı atılımlarıyla dikkat çekti ve programın verimli geçmesini diledi.

Düzce Üniversitesi Araştırma Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Aysun Aydın ise programda 2209 Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri hakkında detaylı bilgiler verdi. Proje yazım süreci, bütçe kullanımı ve değerlendirme kriterleri gibi önemli konuları ele alan Aydın, öğrencilere yol gösterici bilgiler sunarak projelerin başarılı bir şekilde hazırlanmasını destekledi.

Düzce Üniversitesi'nden Öğrencilere Araştırma Projeleri Ödül Töreni

Programın son bölümünde, TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı (BİDEB) tarafından desteklenen 2209-A – Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri ve 2209-B – Üniversite Öğrencileri Sanayiye Yönelik Araştırma Projeleri kapsamında 68 proje yürütücüsüne teşekkür belgeleri takdim edildi. Düzce Üniversitesi öğrencileri ve akademisyenleri ödüllerini alarak başarılı çalışmalarını taçlandırdılar.

Düzce Üniversitesi’nden Öğrencilere Araştırma Projeleri Ödül Töreni

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!