Düzce Üniversitesi’nde Kariyer Gelişimi ve İş Fırsatları

featured

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen işe alım süreçleri ve mülakat adlı program, öğrencilere kapılarını açtı. Program, İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleşti ve katılımcılara kariyerlerinde faydalı bilgiler sunuldu.

İşe Alım Süreçleri ve Değerlendirme

İşe Alım Süreçleri ve Değerlendirme

Programda, İnsan Kaynakları Uzmanı Sümeyya Yıldırım, işe alım süreçleri hakkında detaylı bilgiler verdi. Yıldırım, adayların güvenilirlik, çalışkanlık, motive edicilik gibi değerlerle uyumunu değerlendirirken, İngilizce düzeyinin de önemli bir faktör olduğunu vurguladı. İşe alım sürecini; cv toplama, ön değerlendirme, mülakatlar ve teklif aşamaları olarak açıkladı.

Teşekkür Belgesi ve İş Mülakatları

Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Öztürk ve Merkez Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak Yazıcı, program sonunda İnsan Kaynakları Uzmanı Sümeyya Yıldırım ve İsmail Murat Gaydanoğlu’na teşekkür belgesi takdim etti. Katılımcı öğrencilere ise iş mülakatları yapma fırsatı sunuldu.

Düzce Üniversitesi’nde Kariyer Gelişimi ve İş Fırsatları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!