Düzce Üniversitesi Rektörü Öğrencilerle Buluştu

featured

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, öğrencilerle bir araya gelerek eğitim ve kariyer konularında değerli bilgiler paylaştı.

Kariyer Söyleşileri II Etkinliği

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi ile Akçakoca Meslek Yüksekokulu iş birliğinde düzenlenen Rektörümüz Öğrencilerle Buluşuyor Kariyer Söyleşileri II etkinliği, Akçakoca Meslek Yüksekokulunda gerçekleştirildi. Moderatörlüğünü Doç. Dr. Akif Çarkçı’nın yaptığı etkinlikte Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir, öğrencilere eğitim ve kariyer hakkında yol gösterici açıklamalarda bulundu.

Rektör Sözbir, eğitim, çalışma hayatı ve kariyer konularında deneyimlerini paylaşarak öğrencilere ilham verdi. Ayrıca, Düzce Üniversitesi’nin gelecek dönem projeleri ve planları hakkında da bilgi verdi.

Öğrencilere Projelerde Tavsiyeler

Öğrencilere Projelerde Tavsiyeler

Program sonunda Rektör Sözbir, Akçakoca Meslek Yüksekokulu Mikro İşlemci Laboratuvarı’nda Bilgisayar Programcılığı öğrencilerinin projelerini inceleyerek fikir ve tavsiyelerde bulundu. Öğrencilerin sorularını yanıtladı ve onlara destek oldu.

Sonuç ve Veda

Sonuç ve Veda

Etkinlik, öğrencilerin Rektör Sözbir’e çiçek takdimleri ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. Öğrenciler, etkinlikten faydalandıkları için memnuniyetlerini dile getirdiler.

Düzce Üniversitesi Rektörü Öğrencilerle Buluştu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!