Düzce Üniversitesi Öğrencileri Sanayiye Yönelik 68 Projeyle Desteklendi

featured

Düzce Üniversitesi, öğrencilerinin sanayiye yönelik araştırma projeleri desteği programı kapsamında 68 proje ile desteklenmeye layık görüldü.

TÜBİTAK projeleri konusunda Düzce Üniversitesi akademisyenlerinin başarılı desteklenme oranlarına ek olarak, öğrencilerin hazırladıkları projeler de kabul almaya devam ediyor. Bu başarıda emeği geçen öğretim üyeleri ve öğrenciler tebrik edildi.

Düzce Üniversitesi Araştırma Dekanı Prof. Dr. Emine Tekin, desteklenme başarısı gösteren 68 projeyi kutlayarak, proje yazımı, eğitimi ve faaliyetlerinde emek harcayan herkese teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir ise, üniversitenin proje hazırlama ve desteklenme konusunda önemli mesafeler katettiğini belirterek, özveriyle çalışan öğrencileri ve proje danışmanı akademisyenleri tebrik etti.

Destek almaya hak kazanan 68 proje için ödül töreni ve yeni dönem proje eğitimleri Düzce Üniversitesi Araştırma Dekanlığı tarafından düzenlenecek.

Düzce Üniversitesi Öğrencileri Sanayiye Yönelik 68 Projeyle Desteklendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!