Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Programı

featured

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi’nin düzenlediği programın konuğu, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir oldu. Programa; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Genç ve Prof. Dr. Ali Öztürk, Genel Sekreter Nihat Yıldız, Daire Başkanları ve öğrenciler katıldı.

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Programı

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak Yazıcı’nın moderatörlüğünde gerçekleşen programda, Prof. Dr. Nedim Sözbir eğitim, çalışma hayatı, kariyer ve üniversitenin gelecek planları hakkında değerli bilgiler paylaştı.

Uydu alanında aldığı eğitimlerden ve tecrübelerinden bahseden Sözbir, TÜRKSAT 6A uydusu çalışmalarına katıldığını belirterek uydunun özellikleri hakkında bilgiler verdi. Bilimin teknolojiyi beslediğini vurgulayan Sözbir, zekanın başarıdaki etkisine değinerek çalışmanın önemini vurguladı.

Düzce Üniversitesi’nin proje sayısını artırarak üst sıralardaki yerini sağlamlaştırmayı hedeflediğini belirten Sözbir, öğrencilere topluluklarda aktif rol almayı ve ortak ders çalışmalarını önerdi. Programın soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Programı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!