Düzce Turizminin Gelişimine Katkı

featured

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, turizmin geliştirilmesine yönelik önemli çalışmalar yürüttüklerini belirtti. Aydınpınar’daki dome çadırlar ve Akçakoca’daki tarihi konaklar artık hizmet veriyor.

Çeşitlendirilmiş Turizm Hizmetleri

Çeşitlendirilmiş Turizm Hizmetleri

Kuzeyde deniz ve antik kenti, güneyde yayla ve şelaleleri ile zengin bir turizm potansiyeline sahip olan Düzce, Başkan Faruk Özlü liderliğinde turizm hizmetlerini çeşitlendirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Eşsiz doğa ve kültürel güzelliklere sahip kent, turizm atağına geçmiş durumda.

  • Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı’nda 1 bungalov ev ve 9 dome çadır doğaseverleri ağırlıyor.
  • Akçakoca’da bulunan tarihi konaklar, 18 yatak kapasitesiyle konuklarını ağırlamaya başladı. Ayrıca konaklarda butik restoran ve kır bahçesi bulunmaktadır.

Özlü, Aydınpınar’daki dome çadırların büyük beğeni topladığını ve Akçakoca’da turizm faaliyetlerine önem verdiklerini belirtti. Turizmin gelişimine katkı sağlamak adına tesislerin hizmete açıldığını ve çalışmaların devam ettiğini dile getirdi.

Faruk Özlü şunları söyledi: “Düzce Belediyesi olarak turizmin geliştirilmesine yönelik önemli çalışmalar yürütüyoruz. Aydınpınar’da kurulan dome çadırlar ve Akçakoca’daki konaklar turistlerden büyük ilgi görüyor. Tesislerimizde konaklayarak yöresel ürünleri deneyimlemeleri için herkesi Düzce’ye davet ediyoruz.”

Düzce Turizminin Gelişimine Katkı

Düzce Turizminin Gelişimine Katkı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!