Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Kalite Belgelerini Yeniledi

featured

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), uluslararası standartlara uygun hizmet kalite belgelerini güncellemeye devam ediyor. Son olarak, 2004 yılından bu yana hizmet kalitesini tescilleyen Kalite Yönetim Sistemi denetimlerinde başarılı oldu. 22 Nisan 2024 tarihinde gerçekleştirilen tetkik sonucunda belgeler yenilendi.

Düzce TSO Başkanı Erdoğan Bıyık, oda hizmetleri ve yönetim sistemi belgelerinin düzenli olarak TSE tarafından denetlendiğini belirtti. Müşteri memnuniyetine ve kalite standartlarına önem verdiklerini vurgulayan Bıyık, üyelere en iyi hizmeti sunmanın gururunu taşıdıklarını ifade etti.

Yapılan tetkik sonucunda TS EN ISO 9001:2015 yönetim sistemi belgesinin yenilenmesiyle odanın kalitesini ve sürekliliğini bir kez daha kanıtladığını belirten Bıyık, TSE ve diğer bağımsız kuruluşlarla belgelendirme çalışmalarının devam edeceğinin altını çizdi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Kalite Belgelerini Yeniledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!