Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti’nden Başkan Dr. Faruk Özlü’ye Ziyaret

featured

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, 31 Mart Seçimlerinde tekrar Düzce Belediye Başkanı olarak seçilen Dr. Faruk Özlü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette; Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar ve diğer yönetim kurulu ile meclis üyeleri hazır bulundu.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Faruk Özlü’nün ikinci döneminde geçmişteki başarılı projeleri artırarak devam edeceğine inandıklarını belirtti. Yeni dönemin Düzce’ye hayırlar getirmesini temenni eden Bıyık, iş birliğine vurgu yaptı.

Başkan Faruk Özlü, Düzce Belediyesi ile Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın birlikte önemli işlere imza attıklarını ve bu başarının yeni dönemde de süreceğini ifade etti. Geçen dönem başlatılan Mobilya Kenti Projesi’nin bu dönem hayata geçirileceğini belirten Özlü, ikinci döneminde büyük projelere imza atacaklarını belirtti.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti'nden Başkan Dr. Faruk Özlü'ye Ziyaret

Ziyaret kapsamında gündemle ilgili karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti’nden Başkan Dr. Faruk Özlü’ye Ziyaret

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!