Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanından Seçim Sonrası Mesaj

featured

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, 31 Mart yerel seçimlerinin tamamlanması üzerine bir açıklama yaptı.

Erdoğan Bıyık, seçim sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlandığını belirterek şunları söyledi:

“Milletimiz hür iradesini sandığa yansıttı ve önümüzdeki 5 yıl boyunca semtini, ilçesini, ilini yönetecek olan yöneticilerini belirledi. Seçimlerin huzur ve güven içinde geçmesi için gece gündüz çalışan kolluk kuvvetlerimize teşekkür ediyoruz.”

“Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak, milletimizin oylarıyla seçilen tüm yerel yöneticilere başarılar diliyoruz. Düzce’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olarak, Düzce Valiliği ve belediyelerle birlikte birçok projede iş birlikleri yapıyoruz. Seçim sonuçlarının ardından, göreve gelen belediye başkanlarıyla önümüzdeki dönemde başarılı projelere imza atacağımıza inancımız tamdır.”

Bıyık, son olarak şu temennide bulundu:

“Yerel seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyor, seçilen tüm yerel yöneticilere de görevlerinde başarılar diliyoruz.”

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanından Seçim Sonrası Mesaj

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!