Düzce Müftüsü Gençlerle Buluştu

featured

Düzce Müftüsü Osman Aydın ve Müftü Yardımcısı Hasan İzmirli, dini eğitim gören gençlerle bir araya gelerek sohbet etti. Bu etkinliğe gençlerin ilgisi oldukça yoğun oldu.

Çamköy Mahallesinde Duyarlı Gençlerle Sohbet

Çamköy Mahallesinde Duyarlı Gençlerle Sohbet

Müftüsü Osman Aydın, gençlerle sürekli temas halinde olmaya özen gösteriyor. Bu kapsamda Çamköy Mahallesinde bulunan TOKİ Cami’ni ziyaret eden Aydın, din görevlileri eşliğinde gençlerle “Temiz Çevre-Duyarlı Gençlik” konulu sohbet gerçekleştirdi. Sohbette gençlere duyarlılık ve ahlaki değerler üzerine önemli mesajlar verildi. Ayrıca, Müftü Aydın duyarlı gençlere top hediye etti. Ziyaret sırasında Cami İmam Hatibi Erol Alemdar’ı da tebrik eden Aydın, gençlik çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Düzce Müftüsü Gençlerle Buluştu

İnşaat İncelemeleri ve Cami Ziyareti

İnşaat İncelemeleri ve Cami Ziyareti

Ardından Müftü Aydın, Boğaziçi Beldesi Kabalak Mahallesi’nde inşaatı devam eden 4-6 Yaş Kur’an Kursu’nu inceledi. Daha sonra Gölyaka ilçesinde ibadete açılması için son hazırlıkları yapılan Sarıdere Köyü Cami’ni ziyaret etti. Cami incelemelerinde bulunan Müftü Aydın, gençlerin dini eğitimi ve ibadet imkanları konusunda titizlikle çalışmalarını sürdürdü.

Düzce Müftüsü Gençlerle Buluştu
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!