Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü Yaşayan Kütüphane Projesi

featured

Öğrencilerin düşünme ve yazma becerilerini geliştirmek amacıyla Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü, Yaşayan Kütüphane Projesi kapsamında Yazarlık Atölye çalışması gerçekleştirdi.

Yazarlık Atölyesi Çalışması

Yazarlık Atölyesi Çalışması

Milli Eğitim Müdürlüğü Sıfır Atık Kütüphanesinde gerçekleşen atölyede, Okul Öncesi ve Çocuk Kitapları Yazarı Bilge Sunay Sönmez önderliğinde öğrencilere düşünme ve yazma becerilerini geliştirme fırsatı sunuldu.

Ziyaret ve Teşekkür

Ziyaret ve Teşekkür

Milli Eğitim Müdürü Emrullah Aydın, yazarlık atölyesini ziyaret ederek öğrencilerle yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Aydın, Okul Öncesi ve Çocuk Kitapları Yazarı Bilge Sunay Sönmez’e ve emeği geçenlere katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Gelecek Planlar

Gelecek Planlar

Yaşayan Kütüphane Projesi kapsamında düzenlenen atölye çalışmaları sayesinde öğrenciler, özgün eserlerini paylaşma ve geri bildirim alma fırsatı buluyor. Bu tür etkinliklerin devam ederek öğrencilerin yaratıcılıklarını desteklemeye devam edilecek.

Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü Yaşayan Kütüphane Projesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!