Düzce Galericiler Sitesi’ne Modern Dokunuş ve Temiz Siyaset Vurgusu

featured

Düzce Galericiler Sitesi’ne Modern Dokunuş

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Düzce Galericiler Sitesi’nin düzenlediği iftar programına katılarak, modern bir galericiler sitesi sözü verdi. Özlü, burada yapmış olduğu açıklamada, yeni bir galericiler sitesi inşa edeceklerini ve bu siteyi modern ve tertemiz bir şekilde hayata geçireceklerini vurguladı. Özlü, galericilerin taleplerine kulak vererek, işbirliği içinde hareket edeceklerini belirtti.

Düzce Galericiler Sitesi'ne Modern Dokunuş ve Temiz Siyaset Vurgusu

Temiz Siyaset Vurgusu ve Düzce’nin Geleceği

Temiz Siyaset Vurgusu ve Düzce'nin Geleceği

Özlü, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği iftar programında şehrin ticaret ve sanayi erbabıyla bir araya geldi. Burada yaptığı konuşmada, temiz siyasetin önemine vurgu yaparak, “Düzce küçük bir şehir. Dilimizin temiz olması lazım. Temiz bir siyaset, temiz bir dil kullanacağız.” şeklinde konuştu. Özlü, Düzce’nin geleceği için yapılan seçimlerin önemine değinerek, vatandaşların oy kullanırken dikkatli olmalarını ve şehrin geleceğini göz önünde bulundurmalarını istedi.

Özlü’nün iftar programlarındaki bu samimi ve içten sözleri, Düzceliler arasında olumlu yankı uyandırdı. Hem galericilerin beklentilerine cevap veren hem de temiz siyaset vurgusu yaparak şehrin geleceği için önemli adımlar atacaklarını belirten Özlü, Düzce halkının takdirini kazandı.

Düzce Galericiler Sitesi’ne Modern Dokunuş ve Temiz Siyaset Vurgusu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!