Düzce Bolu AR-GE Proje Pazarı 2024 Ödül Töreni

featured

Düzce Bolu AR-GE Proje Pazarı 2024 etkinliği, ödül töreni ile muhteşem bir şekilde sona erdi. Programın açılışında konuşan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi iş birliğiyle gerçekleştirilen etkinlikte çok sayıda başvurunun olduğunu ve değerli ürünlerin ödül aldığını belirtti.

Rektör Sözbir, üç farklı kategoride ödüllerin sahiplerini bulacağını vurgulayarak, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Ayrıca, hem ABD’de hızlandırıcı eğitimler yapmayı, hem de Çin ve Pakistan ile iş birliklerini arttırmayı hedeflediklerini ifade etti. Bu ortak projelerin ülke ve Düzce’ye büyük katkılar sağlayacağını belirtti.

Açılış konuşmasının ardından ödül törenine geçildi. “Ali Kuşçu Genç Yenilikçiler” kategorisinde Mahmut Mert Büyükbaş, “Model Uydu” projesiyle birinciliği elde ederken, “Uluğ Bey Bilim ve Araştırma” kategorisinde Erdi Buluş, “NanoTek Yara Örtücü Bantlar-Ozon Yağı İle Güçlendirilmiş Membranlar” projesiyle birinci oldu. “El-Cezeri Teknoloji Liderleri” kategorisinde ise Kader Coşkun, “Ultra Erken Dayanımlı Beton Karışımı” projesiyle birincilik ödülünün sahibi oldu.

Düzce Bolu AR-GE Proje Pazarı 2024 Ödül Töreni

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!