Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Hizmetleri

featured

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, yaşlı ve engelli bireylerin hayatlarına dokunarak önemli bir rol üstleniyor. Yılın her günü, özellikle Ramazan ayında olmak üzere günlük 400 kişiye sıcak yemek hizmeti sunuyor. Aynı zamanda ihtiyaç sahibi vatandaşlara özel olarak hazırlanan erzak paketleriyle destek oluyor.

Müdürlük, evde öz bakım hizmetlerini de ihmal etmiyor. Yıl boyunca düzenli aralıklarla gerçekleştirilen öz bakım hizmetleri, Ramazan ayında da kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Uzman ekipler sayesinde, hizmet verilen ailelerin Ramazan Bayramı’na temiz ve bakımlı bir şekilde girmeleri sağlanıyor. Bayramlık traşlar ve banyolar, Sosyal Yardım İşleri öz bakım ekibi tarafından titizlikle gerçekleştiriliyor.

Vatandaşların banyo, tırnak bakımı, saç kesimi gibi ihtiyaçlarını karşılayan ekip, hem hayır duaları alıyor hem de Düzce Belediyesinin desteklerini sürdürdüğünü gösteriyor. Bu sayede ihtiyaç sahibi bireylerin sosyal ve fiziksel bakımları düzenli bir şekilde sağlanıyor, onların hayatlarına dokunuluyor.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Hizmetleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!