Düzce Belediyesi Personeline İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Veriliyor

featured

Belediye personeline yönelik olarak düzenlenen eğitimlerin son bölümünde, iş sırasında alınacak güvenlik önlemleri ve sağlıklı çalışma şekli hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı.

Hizmet içi eğitim uygulamaları kapsamında gerçekleştirilen eğitimler, meclis toplantı salonunda düzenlendi. İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Hamide Yalçın tarafından verilen eğitimlerde, iş güvenliği konusunda önemli noktalara vurgu yapıldı. 6331 sayılı kanun kapsamında işçi statüsündeki personele yönelik iş sağlığı ve güvenliği hakkındaki eğitimlerde, yüksekte çalışma, kapalı ortamda çalışma, yoğun trafik akışı olan noktalarda çalışma, kesici aletlerle çalışma prensipleri gibi konular ele alındı.

Ayrıca, ağırlık taşınması sırasında beden sağlığının korunması konusunda da uygulamalı bilgiler paylaşıldı. Eğitimlerin katılımcılar üzerinde olumlu etkiler bırakması ve iş sağlığı ve güvenliği bilincinin artırılması hedefleniyor.

Düzce Belediyesi Personeline İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Veriliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!