Düzce Belediyesi Modern Sanayi Sitesi Projesi

featured

Düzce Belediyesi, Beslanbey Bölgesi’nde gerçekleştirdiği modern sanayi sitesi projesinde önemli aşamalara ulaşmış durumda. Proje kapsamında altyapı çalışmalarının yanı sıra dükkanlarda detaylı ince işçilik çalışmaları da sürdürülüyor.

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün öncelikli projelerinden biri olan modern sanayi sitesi, eski sanayi çarşısının yerine yapılacak olan kentsel dönüşüm projesinin bir parçası olarak hayata geçiriliyor. Beslanbey Bölgesi’nde inşa edilen sanayi sitesi üç etaptan oluşuyor ve toplamda 385 dükkana ev sahipliği yapacak.

Düzce Belediyesi Modern Sanayi Sitesi Projesi

İlk etabında 112 dükkanın yer aldığı modern sanayi sitesinde, çatı kaplamaları ve ince işçilik detayları titizlikle tamamlanıyor. Aynı zamanda, yağmur suyu ve kanalizasyon hatları da inşa edilerek her bir adaya su deposu da monte ediliyor.

Düzce’nin en modern sanayi tesisi olma özelliğini taşıyan proje, son aşamalara gelmiş durumda. Yakın zamanda dükkanların teslimat sürecinin başlayacağı belirtiliyor.

Düzce Belediyesi Modern Sanayi Sitesi Projesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!