Düzce Belediyesi Kent Parkı’nda Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor

featured

Düzce Belediyesi, şehir merkezinde bulunan Kent Parkı’nda başlattığı tamir, bakım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Park, adeta yeniden inşa edilirken, pek çok yeni özellikle donatılıyor.

Yeni Çocuk Parkı ve Yürüyüş Yolları Geliyor

Kent Parkı’nda yapılan çalışmalardan biri de yeni çocuk parkının montajı oldu. Kauçuk zeminle kaplanan oyun alanında salıncak, kaydırak, tahterevalli gibi pek çok oyun grubu yer alıyor. Ayrıca yürüyüş yolları da kayrak taşıyla döşenerek ziyaretçilerin konforu düşünülüyor.

Yeşil Alanlar ve Toprak Düzenlemesi

Düzce Belediyesi ekipleri, Kent Parkı içerisinde yeşil alanların düzenlenmesi ve toprak tesviyesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ağaçlara zarar vermeden büyük bir çocuk oyun alanı oluşturulurken, yeşil alanların daha estetik bir görünüme kavuşturulması için titizlikle çalışılıyor.

Kent Parkı Yeniden Hizmete Açılacak

Kent Parkı Yeniden Hizmete Açılacak

Vatandaşların dinlenip keyifli zaman geçirebileceği Kent Parkı, yenileme çalışmalarının tamamlanmasının ardından kısa süre içerisinde tekrar hizmete açılacak. Kuş cıvıltıları eşliğinde doğayla iç içe vakit geçirmek isteyen herkesi bekliyor olacak.

Düzce Belediyesi Kent Parkı’nda Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!