Düzce Belediyesi Kadir Gecesi Özel Programı ve Ramazan Etkinlikleri

featured

Düzce Belediyesi Kadir Gecesi Özel Programı

Düzce Belediyesi, manevi atmosferi yükselten özel bir etkinlikle 5 Nisan Kadir Gecesi’ni kutluyor. Dünya Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma birincilerinden Habib Deveci, İstanbul Eyüp Sultan Camii Başimamı Metin Çakar ve hafız Ali Derman, bu özel geceye renk katacaklar.

Ramazan Etkinlikleri

Düzce Belediyesi, Ramazan ayının manevi değerlerini yansıtan etkinliklerle dolu dolu bir program sunuyor. Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından Cedidiye Meydanı’nda düzenlenen etkinlik çadırında gerçekleştirilen organizasyonlar, manevi atmosferi hissettiriyor. Düzce’lilerin ilgiyle takip ettiği etkinlikler, Ramazan ayının ruhunu yansıtıyor.

Kuran Ziyafeti

Kadir Gecesi’ne özel hazırlanan programda, kıraat ustaları çadıra konuk olacaklar. Habib Deveci, Metin Çakar ve Ali Derman, Düzce halkına unutulmaz bir kuran ziyafeti sunacaklar. Etkinlik, teravih namazının ardından gerçekleştirilecek ve tüm Düzceliler davetlidir.

Düzce Belediyesi Kadir Gecesi Özel Programı ve Ramazan Etkinlikleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!