Düzce Belediyesi Haşere İlaçlama Çalışmaları

featured

Düzce Belediyesi, kent merkezinde haşere ile mücadele çalışmalarını sürdürmektedir. Ana arterlerdeki kanalizasyon ve yağmur suyu mazgallarında sivrisinek, üvez ve hamam böceğine karşı ikinci tur ilaçlama çalışmalarına başlamıştır. Ekipler, program dahilinde tüm mahalleleri ilaçlamayı planlamaktadır.

Düzce’de yaz dönemi haşere ile mücadele programı aktif bir şekilde devam etmektedir. Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından oluşturulan ekipler, kanalizasyon ve yağmur mazgallarında sivrisinek, üvez ve hamam böceğine karşı ilaçlama çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Düzce Belediyesi Haşere İlaçlama Çalışmaları

Şehir merkezinden başlayan ilaçlama faaliyetleri, program kapsamında Düzce’nin tüm mahallelerindeki ahır, tuvalet kuyusu ve durgun su alanları gibi haşere üreme potansiyeli taşıyan bölgeleri hedef almaktadır.

İlaçlama çalışmaları, mevsim ve hava koşullarına bağlı olarak periyodik olarak devam edecek ve kesintisiz bir şekilde sürdürülecektir.

Düzce Belediyesi Haşere İlaçlama Çalışmaları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!