Düzce Belediyesi Gençlik Haftası Kutlamaları

featured

Düzce Belediyesi Gençlik Haftası Kutlamalarına Start Verdi

Düzce Belediyesi Gençlik Haftası Kutlamalarına Start Verdi

Düzce Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası etkinliklerine heyecan dolu bir başlangıç yaptı. Anıtpark Meydanı’nda düzenlenen kutlamalarda gençler ve çocuklar, becerilerini sergileyerek unutulmaz anlar yaşadı.

Gençlik ve Spor Etkinlikleri Başladı

Gençlik ve Spor Etkinlikleri Başladı

Düzce İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü işbirliğiyle hazırlanan spor parkurlarında gençler, 19 Mayıs ruhuna uygun etkinliklere katıldı. Voleyboldan ayak futboluna, touch tenisten bocce’ye kadar birçok spor alanında gençler yeteneklerini sergiledi.

  • Gençlik Haftası boyunca devam edecek etkinlikler, farklı noktalarda kurulan parkurlarda gençlerle buluşacak.
  • Anıtpark’ta gerçekleşen kutlamalarda gençlerin spor branşlarına ilgileri artırılarak gençlerin aktif yaşamı teşvik edildi.

Şiir Konseri Genç Kalplere Dokundu

Şiir Konseri Genç Kalplere Dokundu

Düzce Üniversitesi öğrenci topluluklarının düzenlediği şiir konserinde gençlik üzerine yazılan dizeler, öğrenciler tarafından duygulu bir şekilde okundu. Gençlerin duygularına tercüman olan bu etkinlik, genç kalplere dokundu.

105. yılında kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Düzce’de gençlerin aktif katılımıyla renklendi. Farklı etkinliklerle sürecek kutlamalar, gençlerin unutulmaz anılar biriktirmesine vesile olacak.

Düzce Belediyesi Gençlik Haftası Kutlamaları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!