Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Hizmetleri

featured

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden Şehre Hizmet Rüzgarı!

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nden Şehre Hizmet Rüzgarı!

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, şehrin dört bir yanında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 63 mahallede gerçekleştirilen hizmetlerle Düzce’nin yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor.

Müdürlük ekipleri, rutin bakım, onarım ve tamirat işlerinin yanı sıra yeni yollar açma ve asfalt çalışmalarıyla da şehrin altyapısını güçlendiriyor. Günlük planlama doğrultusunda belirlenen çalışma takvimi doğrultusunda hareket eden ekipler, şehir merkezindeki bakım, onarım ve tamirat işlerini de aksatmadan sürdürüyor.

Üç farklı ekip oluşturan Fen İşleri Müdürlüğü, şehir genelinde yayılan hizmetlerini büyük bir titizlikle yürütüyor. Cedidiye Mahallesi’nde asfalt yama çalışmaları ve küp taş tamiratları devam ederken, Millet Bahçesi’nde kazı ve tamirat işleriyle şehrin yeşil alanlarını güzelleştirmeye devam ediyor.

Beyciler, Kazukoğlu ve Arapçifliği Mahallelerinde yol açma ve dolgu çalışmaları gerçekleştiren ekipler, aynı zamanda Mamure ve Mergiç Mahallelerinde asfalt yama çalışmalarını titizlikle sürdürüyorlar.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Hizmetleri
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!