Düzce Belediyesi Engelliler Haftası Kutlamaları

featured

Düzce Belediyesi Engelliler Haftası’nda Unutulmadı!

Düzce Belediyesi Engelliler Haftası'nda Unutulmadı!

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Engelliler Haftası’nı coşkuyla kutladı ve engelli vatandaşları unutmadı. Müdürlük ekipleri, Kusursuz Kafe’de çalışan engelli bireyler ve evde bakım hizmeti alan engelli vatandaşları ziyaret ederek onların yanında olduklarını gösterdi.

Kusursuz Kafe’de Keyifli Buluşma

Müdürlük ekipleri, öncelikle Kusursuz Kafe’de çalışan engelli personelle bir araya gelerek güzel bir etkinlik düzenledi. Pasta kesme töreniyle başlayan buluşmada, engelli personel kendileri için düzenlenen programa katılmaktan dolu dolu keyif aldı. Sosyal Yardım İşleri Müdürü Elife Özerçetin, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün selamını ileterek personelin ihtiyaçlarını sormayı da ihmal etmedi.

Ev Ziyaretleriyle Sürprizler

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, ardından evde bakım hizmeti alan engelli bireyleri ziyaret ederek onlara çiçek hediye etti. Engelli bireylerin hayata katılımını teşvik eden müdürlük, ziyaretlerin sadece Engelliler Haftası’nda değil sürekli olarak devam edeceğini belirtti.

  • Engelliler Haftası kutlamaları kapsamında yapılan ziyaretler, engelli bireylerin toplumda daha fazla yer almasını destekliyor.
  • Müdürlük ekipleri, her zaman engelli vatandaşların yanında olacaklarını ve ihtiyaçlarıyla ilgileneceklerini belirtti.

Düzce Belediyesi Engelliler Haftası Kutlamaları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!