Düzce Belediye Meclisi İlk Oturumu Gerçekleşti

featured

Yerel seçimlerin ardından oluşan Düzce Belediye Meclisi’nin ilk oturumu, Başkan Dr. Faruk Özlü başkanlığında gerçekleşti. Özlü, önümüzdeki 5 yılı Düzce için makro projeler dönemi olarak ilan etti. Düzce Belediyesi’nde 2024-2029 yılları dönemini ikinci Faruk Özlü dönemi, gerçekleşen ilk meclis toplantısı ile resmen başladı.

Özlü: “Düzce İçin Büyük Projeler Dönemi Başlıyor”

Özlü:

Başkan Faruk Özlü, yeni döneme ilişkin yaptığı konuşmada, “Bu seçim sonuçlarını; hem kendi adıma hem de partim adına bir güven oyu olarak değerlendiriyorum. Önümüzdeki 5 yılda da; bu güvene layık olabilmek için elimden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğim” dedi. Özlü, Düzce için planlanan su altyapısı projelerinden, millet bahçeleri ve park çalışmalarına kadar birçok konuda projelerini paylaştı.

Özlü: “Düzce’nin Geleceği İçin Birlikte Çalışacağız”

Özlü:

Başkan Özlü, diğer parti gruplarına da hitap ederek, Düzce’nin geleceğini birlikte inşa etmek için çaba göstereceklerine inandığını belirtti. Özlü, meclis üyelerine hitaben, söz verilen projelerin hayata geçirileceğini vurguladı ve belediyenin tüm çalışanlarını önemsediklerini dile getirdi.

Meclis Oturumu Devam Ediyor

Belediye meclisinin ilk oturumu Başkan Özlü’nün konuşmasının ardından Meclis Başkan Vekilliği, Encümen ve ilgili komisyon üyelerinin seçimleri ile devam etti. Meclis üyeleri, Düzce’nin refahı ve gelişimi için bir araya gelerek kararlar almaya başladılar.

Düzce Belediye Meclisi İlk Oturumu Gerçekleşti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!