Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzcespor’a Destek Veriyor

featured

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Fenerbahçe Spor Kulübü Eski Başkanı Aziz Yıldırım’ın desteğiyle Düzcespor’un finansal sorunlarını çözüme kavuşturduklarını belirterek, kulübün önümüzdeki dönemde başarılı olması için gerekli mali kaynağın oluşturulduğunu açıkladı.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzcespor'a Destek Veriyor

Şıralık Tesisleri Ziyareti

Şıralık Tesisleri Ziyareti

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Düzcespor’un Şıralık Tesisleri’ni ziyaret etti. Teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelen Başkan Özlü, önümüzdeki Çarşamba günü oynanacak Menemen Spor maçını izleyeceğini belirtti.

Destek ve İşbirliği Toplantısı

Destek ve İşbirliği Toplantısı

Özlü, Fenerbahçe’nin eski Başkanı Aziz Yıldırım’ı Düzce’ye davet ederek, yapılan toplantıda Vali, Başsavcı, Emniyet Müdürü ve jandarma komutanının da bulunduğunu ve bazı iş adamlarının da katıldığını aktardı. Yapılan toplantıda Aziz Yıldırım’ın destek sözü verdiğini ve Düzcespor’a önemli bir mali kaynak sağlandığını vurguladı.

Sadece bu yıl 20 milyon liraya yakın kaynak sağladım: Özlü, sadece bu yıl Düzcespor’a iş adamlarından yaklaşık 20 milyon lira kaynak sağladığını belirtti. Kulübün daha iyi bir konuma gelmesi için elimden gelen gayreti gösterdiğini ve imkanları sağladığını dile getirdi.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzcespor’a Destek Veriyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!