Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Vizyon Projeleri

featured

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şehrin geleceğine yön verecek projelerin hayata geçirilmesi noktasında önemli girişimlerde bulunuyor. Özlü, belediye gelirlerini arttıracak ve şehre katkı sağlayacak çalışmaları eş zamanlı yürütüyor.

Önemli Arazi Kazanımları

Faruk Özlü, vizyon projelerin hayata geçirilmesi adına kentin belirli bölgelerindeki önemli alanları belediye bünyesine katarak vatandaşların en verimli şekilde yararlanması için adımlar atıyor. Özlü, Ankara bürokrasisi ve bakanlıklar nezdinde yürüttüğü girişimlerin karşılığını almaya başladı.

  • Tarım ve Orman Bakanlığı’na ait eski fidanlık arazilerinin trampa yöntemi ile belediyeye devri sağlandı.
  • Özlü, sağlık kampüsü arazilerinin trampasından elde edilen gelirle Beslanbey Mahallesi’nde bulunan arazinin bir kısmını belediyeye kazandırdı.

Devam Eden Çalışmalar

Devam Eden Çalışmalar

Özlü, değerli arazilerin trampa yöntemiyle belediyeye kazandırılmasını sağlarken, hal arsasının tamamının tapusunu almak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalar tamamlandığında Düzce Belediyesi daha geniş bir alana sahip olacak.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Vizyon Projeleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!