Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

featured

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Özlü, bu mübarek bayramın milletimizi bir araya getirerek milli birlik ve bütünlüğümüzü güçlendirmesini ve İslam aleminde yaşanan zulümlerin sona ermesine vesile olmasını temenni etti.

Başkan Faruk Özlü’nün mesajından öne çıkanlar:

  • Ramazan-ı Şerif: Nefsimizi terbiye ettiğimiz bir fırsat, günahlarımızdan tövbe etmemize vesile müstesna sürelerden biridir.
  • Hayırlar Getirmesi Temennisi: Sağlıkla, huzurla eriştiğimiz Ramazan Bayramı’mızın aziz milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.
  • Barış ve Adalet Vurgusu: Tüm insanlık için barışa vesile olmasını ümit ediyorum. Dünya’da yaşanan acıların sona ermesi, adil bir yaşamın tüm insanlığa tahsis edilebilmesi en büyük temennimdir.

“Ramazan bayramımızın güzel geçmesini diliyor, bayramınızı kutluyor, büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öpüyorum”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!