Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den Gençlere Sürpriz Ziyaret

featured

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Ramazan ayı boyunca gençlerin ders çalıştığı kütüphaneleri ziyaret ederek onlara destek oldu. Sahur vaktine kadar açık olan kütüphanelerde gençlerle bir araya gelen Başkan Özlü, başarı için çalışmanın önemine vurgu yaptı.

Başkan Faruk Özlü, yerel seçimlerin ardından Düzce halkıyla yakın ilişkisini sürdürüyor. Özellikle gençlerin eğitim ortamlarına verdiği önemle bilinen Özlü, gece geç saatlere kadar açık olan Millet Kütüphanesi ve Sabiha Ulusoy Kütüphanesi’ni ziyaret ederek gençlere moral verdi.

Gençlerle sohbet eden Başkan Özlü, onların fikir ve önerilerini dinlerken, “Başarı için çok çalışmanız gerektiğini unutmayın. Sizin çalışma azminiz bizleri gururlandırıyor. Geleceğimiz olan gençlerimizin başarısı bizim için çok değerli. Bu kütüphaneler sizin için var, sınavlarınıza hazırlanmanızda size destek olmaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'den Gençlere Sürpriz Ziyaret

Özellikle gençlere hitap eden Başkan Özlü, “Çalışmak en büyük başarı anahtarıdır. Engelleri aşacak güce ve azme sahipsiniz. Bizim için çok değerlisiniz. Çay ve kahve ikramımız da sizin için. Sizlerin geleceği için buradayız” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'den Gençlere Sürpriz Ziyaret

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den Gençlere Sürpriz Ziyaret

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!