DTSO Meclis Toplantısında Öne Çıkan Konular

featured

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Tanju Acar’ın başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda, DTSO Başkanı Erdoğan Bıyık, Düzce’ye kurulacak Gümrük Müdürlüğü ve yeni hizmet binası konularında detaylı bilgiler paylaştı.

Gümrük Müdürlüğü Kurulması Planlanıyor

DTSO Başkanı Bıyık, toplantıda Düzce’ye kurulması planlanan Gümrük Müdürlüğü hakkında yapılan çalışmaları meclis üyelerine aktardı. Gümrük Müdürlüğü konusunda ciddi mesafe kat edildiğini belirten Bıyık, çevre illerdeki örnekleri incelediklerini ve uygun sistemi Düzce’ye kazandırmak için çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

Yeni Hizmet Binası İnşaatı

İkinci Meslek Komitesi Başkanı ve İnşaat Komisyonu Başkanı Erdem Akalın, toplantıda yeni hizmet binası inşaatı konusunda yapılan hazırlıklar ve gelinen son aşamayı meclis üyeleriyle paylaştı.

Mayıs Ayı Faaliyetleri

Başkan Bıyık, yönetim kurulu tarafından Mayıs ayında gerçekleştirilen faaliyetler, ziyaretler ve paydaş programları hakkında detaylı bilgiler verdi. Gümrük Müdürlüğü açılması konusundaki çalışmalar ve çevre illerde yapılan ziyaretler hakkında da bilgi veren Bıyık, paydaşlarla istişarelerin yapılacağını belirtti.

Mizanlar ve Diğer Konular

Mizanlar ve Diğer Konular

Meclis Toplantısı, Mayıs ayı mizanları ve diğer gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından sona erdi.

DTSO Meclis Toplantısında Öne Çıkan Konular
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!