Dr. Hülya Kaya: Sağlık Sektöründen Valiliğe Yolculuk

featured

Düzce Üniversitesi Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin düzenlediği DÜFest 2024 etkinliği kapsamında, Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya öğrencilerle keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Dr. Hülya Kaya: Sağlık Sektöründen Valiliğe Yolculuk

Kariyerindeki Başarı ve Deneyimler

Kariyerindeki Başarı ve Deneyimler

Programa; Düzce Valisi Selçuk Aslan, Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı ve diğer protokol üyeleri katıldılar. Dr. Hülya Kaya, eğitim ve kariyer yolculuğunu paylaşarak, hemşirelikten valiliğe uzanan deneyimlerini öğrencilerle keyifli bir şekilde paylaştı.

Önemli Tavsiyeler ve Vurgular

Önemli Tavsiyeler ve Vurgular

Dr. Hülya Kaya, söyleşide öğrencilere sürekli öğrenme ve kendini geliştirme vurgusu yaptı. Hemşirelikten valiliğe geçiş sürecinde aldığı lisans üstü eğitim ve yabancı dil öneminin altını çizdi. Aynı zamanda Düzce Valisi Selçuk Aslan da mesleki deneyimlerini paylaşarak, valilik ve kaymakamlık mesleğinin toplum tarafından saygı gören ve dua alan meslekler olduğunu vurguladı.

Program, Rektör Sözbir tarafından Dr. Hülya Kaya ve Vali Selçuk Aslan’a teşekkür hediyelerinin takdim edilmesiyle son buldu. Katılımcılar, değerli bilgi ve tecrübelerle dolu bu söyleşiyle yeni bakış açıları kazandılar.

Dr. Hülya Kaya: Sağlık Sektöründen Valiliğe Yolculuk

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!