Devrek İlçesinde Yapılan Dolmuş Durağı Kaldırıldı

featured

Zonguldak’ın Devrek İlçesi’nde geçmiş dönemde Belediye Başkanı Çetin Bozkurt tarafından yapılan yaya yoluna konumlandırılan ahşap dolmuş durağı, şimdi ise belediye başkanlığı tarafından kaldırıldı. Ağalar Mahallesi Sahil Sokak’ta yer alan ve yayaların geçişini engelleyen bu durak, özellikle çocuk arabaları, aileler ve engelliler tarafından tepkilere neden olmuştu.

Devrek İlçesinde Yapılan Dolmuş Durağı Kaldırıldı

Vatandaşlar, seçim öncesinde Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’a defalarca durağın kaldırılması için başvuruda bulunduklarını belirttiler. Ancak, Bozkurt’un vaatlerine rağmen durağı kaldırmamış olması, mahalle sakinlerini mağdur etmişti. Bu durum üzerine şu anda görevde bulunan Belediye Başkanı Özcan Ulupınar’ın talimatıyla dolmuş durağı kaldırıldı.

Mahalle sakinleri, yaya yolundan dolmuş durağının kaldırılmasını memnuniyetle karşıladılar. Belediye Başkanı Ulupınar’a teşekkür eden mahalleliler, artık engelliler ve bebek arabalı ailelerin rahatlıkla yolculuk yapabileceğini belirttiler.

Devrek İlçesinde Yapılan Dolmuş Durağı Kaldırıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!