Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

featured

Zonguldak’ın Devrek İlçesi Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Beraberinde AK Parti ilçe başkanı İsmail Cinbir ile birlikte gerçekleşen toplantıda seçim sonrası yapılan çalışmalar değerlendirildi.

Basın toplantısı Devrek Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ulupınar, belediyeyi devraldıklarında borç batağında bir belediye durumunda olduklarını belirtti. Ancak, birlikte çalışarak belediyeyi ve ilçeyi kalkındırmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini vurguladı.

Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Ulupınar, şunları söyledi: “Seçimi kaybeden önceki başkanın personeline yapılan zamlar belediyenin bütçesini olumsuz etkilemiştir. Biz ise işçi çıkarmadan ve maaşları zamanında ödeyerek belediyeyi yönetmeye çalışıyoruz. Zorluklar yaşasak da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Önümüzdeki dönemde eski terminal alanı ve diğer alanlar için projelerimiz var. Sokak hayvanları ve çevre konularında da hassasiyetle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Devrek’i birlikte daha iyi noktalara taşıyacağımıza inanıyorum.”

Ulupınar, konuşmasında ayrıca İstanbul’dan gelen bir müteahhidin yapılan çalışmalar hakkında iddiaları olduğunu belirterek, bu konunun müfettişler aracılığıyla inceleneceğini ve şeffaf bir şekilde işlerin yürütüleceğini ifade etti.

Toplantıya katılan basın mensuplarına teşekkür eden Ulupınar, Devrek’in geleceği için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini dile getirdi.

Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!