Çocuklar Gülerse Dünya Güler Programı

featured

Düzce Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı tarafından düzenlenen “Çocuklar Gülerse Dünya Güler” adlı program, Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Program, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı “Çocuk Gelişim Haftası” etkinlikleri kapsamında gerçekleşti ve Düzce’de bulunan çeşitli anaokullarından çocuklar ve öğretmenlerin katılımıyla renkli anlara sahne oldu.

Sergi Açılışı ve Masal Kitapları

Sergi Açılışı ve Masal Kitapları

Program, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı akademisyenleri ve öğrencilerinin hazırladığı sergi açılışıyla başladı. Sergide, öğrencilerin “Çocuk Edebiyatı” dersinde yazdığı masalları yapay zeka uygulamasıyla resimlendirerek oluşturdukları kitaplar büyük ilgi gördü.

Bu etkinlikle öğrenciler, yaratıcılıklarını sergileyerek zengin bir masal dünyası oluşturdu ve katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

Müzikli Gösteri ve Palyaço Performansı

Müzikli Gösteri ve Palyaço Performansı

Programda, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı öğrencilerinin sahnelediği 13 müzikli gösteri yer aldı. Gösteriler arasında “Palyaço”, “Köy Yolunda”, “Dinozor”, “Çekirdeksiz Domates”, “Kelebek”, “Yedi Cüceler”, “Tavşan”, “Bakkal Amca”, “Sarı Çizmeli Mehmet Ağa” ve “Sev Kardeşim” gibi performanslar bulunmaktaydı.

Çocuklar Gülerse Dünya Güler Programı

Öğrencilerin sahne performanslarıyla renklenen etkinlik, izleyicilere unutulmaz bir gün yaşattı ve katılımcılara çocukların neşeli dünyasında keyifli bir yolculuk fırsatı sundu.

Çocuklar Gülerse Dünya Güler Programı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!