Çilimli Belediye Başkanı Yılmaz Yıldız Göreve Başladı

featured

Çilimli ilçesinin yeni Belediye Başkanı Yılmaz Yıldız, mazbatasını aldı. Yıldız’ın mazbata töreni, İlçe Seçim Kurulu’nda gerçekleşti. Törene, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, ilçe teşkilatı ve partililer de katılım gösterdi.

31 Mart yerel seçimlerinde zafer kazanan AK Parti adayı Yılmaz Yıldız, 5 yıl boyunca Çilimli ilçesini yönetecek. Mazbata töreninde yer alan Milletvekili Ercan Öztürk, Yıldız’a hizmet dolu bir dönem temennisinde bulunarak, “Başkanımız Yılmaz Yıldız’ın mazbatasını teslim aldı. İlçemize hizmete devam edecek olmasından dolayı memnuniyet duyuyorum. Gelecek 5 yılın Çilimli’ye güzellikler getirmesini diliyorum. Ayrıca, 3 dönem boyunca ilçemize hizmet eden eski Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’a da emekleri için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Çilimli Belediye Başkanı Yılmaz Yıldız Göreve Başladı

Yıldız da desteklerinden dolayı tüm ilçe halkına teşekkür ederek, Çilimli’nin daha ileriye taşınması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirtti.

Çilimli Belediye Başkanı Yılmaz Yıldız Göreve Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!