CarrefourSa Bursa Alışveriş Merkezi

featured

CarrefourSa Bursa Alışveriş Merkezi, 2001 yılında ziyaretçileriyle buluştu. Bursa’nın ilk alışveriş merkezlerinden biri olan bu merkez, 100.000 metrekare arsa alanı üzerine kurulmuş olup 60.000 metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Toplamda 146 seçkin mağazaya ev sahipliği yapmaktadır.

Bursa’nın en prestijli noktalarından biri olan CarrefourSa Bursa AVM, 2001 yılının Eylül ayında ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Bu süreçte ticari faaliyetlerini sürdüren CarrefourSa Bursa AVM, CarrefourSa hipermarketi ile de bölgenin en popüler perakende noktalarından biri haline gelmiştir.

Satış işlemleri, Aerium-Bainbridge temsilcileri ve danışmanları, VS Partners (Value Solution Partners), Cefic ve AK Yatırım işbirliğiyle yürütülmüştür. Londra merkezli uluslararası yatırımcı Aerium-Bainbridge’a ait CarrefourSa Bursa AVM’nin mülkiyet devri, Atış Yapı’nın Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş ve Turyapı konsorsiyumu tarafından gerçekleştirilmiştir.

Atış Grup, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında 2 binden fazla yaşam alanı ve 130 binden fazla ticari alan üretmiştir. Bu mülkiyet devri işlemiyle, Bursa’nın en prestijli noktalarından biri olan Nilüfer, Odunluk’taki CarrefourSa Bursa AVM ile öncü projelere imza atmıştır.

Satış işlemleri, VS Partners (Value Solution Partners), Cefic ve AK Yatırım işbirliğiyle yürütülmüş olup, projenin kiralama ve yönetim faaliyetlerini üstlenen VS Partners (Value Solution Partners) satışla ilgili bilgilendirmeleri de gerçekleştirmektedir.

Kaynak

(BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CarrefourSa Bursa Alışveriş Merkezi
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!