Bir Dönem İcardi’yle Adı Geçmişti! Simge Sağın, Eser Yenenler’in Programında Açıkladı

featured

Ezhel olarak bilinen Barış Akarsu’nun kız kardeşi Sağın, Eser Yenenler’in YouTube programına konuk oldu. Programda, söz yazarı olarak adını duyuran Sağın, son dönemdeki şarkıları ve yaşadığı değişimleri anlattı.

“Aşkın Olayım Şarkısı ve Değişen Fanatiklik”

Sağın, “Aşkın Olayım” şarkısıyla ilgili açıklamalarda bulunurken, kendisine yöneltilen fanatik Beşiktaşlı kimliğiyle ilgili soruları da yanıtladı. Sağın, şarkısının beklenmedik bir başarı elde etmesiyle birlikte fanatik kimliğini bir kenara bırakmak zorunda kaldığını söyledi. Kendisine gelen yorumlar üzerine fanatikliğini geride bıraktığını belirten Sağın, artık sanatçılığının ön planda olduğunu vurguladı.

“Dua Ediyorum Icardi’ye”

Sağın, şarkısının popülerleşmesiyle ilgili olarak, “Yatsın kalksın Icardi’ye dua etsin” şeklindeki yorumlarla ilgili olarak, “Dua ediyorum. Hem Icardi’ye hem de camiasına dua ediyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu. Sağın, yaşadığı değişim sürecinde fanatik kimliğini geride bırakarak, sanatçı kimliğine odaklandığını belirtti.

Bir Dönem İcardi’yle Adı Geçmişti! Simge Sağın, Eser Yenenler’in Programında Açıkladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!